Hakkımızda

WPH ULUSLARARASI EKONOMİ – FİNANS DANIŞMANLIĞI ve ENERJİ AŞ.

 Firmamız WPH Enerji ve Üretim Danışmanlığı AŞ. 2014 yılında Sayın Muharrem Çuhadaroğlu tarafından enerji üretim santrallerinin kurulumu, gerekli şartların yerine getirilmesi dahilinde Ülke içinden veya Uluslar arası Banka ve Finans  kuruluşlarından  Finansman sağlayarak, Anahtar teslimi enerji üretim santrallerinin faaliyete geçmesini sağlamak amacı ile   kurulmuştur.

       Günümüzde, çevreci ve enerji giderlerini önemli ölçüde düşüren “Yenilenebilir Enerji Sistemleri” artık dünyada seçenek  olmaktan çıkmış bir gereklilik haline gelmiştir. 

       Ofislerimiz  İzmir, Antalya, İstanbul, Kayseri ve   Elazığ da bulunmaktadır. . WPH Enerji A.Ş. EPC Anahtar teslimi kurulum için %100 Alman Menşeili ürünleri tercih etmektedir. Ürünlerimizin tanıtımı bu sunu ile siz değerli proje sahiplerinin dikkatine sunulmaktadır. Sizleri de çalıştığımız firmalar arasında görmek  isteriz. 

 

 “Yenilenebilir Enerji Teknolojileri” üzerine Türkiye’de Türk-Alman Teknolojik İşbirliği ile kurulmuş bir Türk firmasıyız. Küresel hedefimiz müşterilerimize yüksek kaliteli “Photovoltaik  Panel ve Sistemleri” sunmaktır.