Neden WPH Enerji?

AVANTAJLAR

   WPH Enerji Aş. olarak uzun yıllardır Almanya başta olmak üzere tum Avrupa’da sürdürmekte olduğumuz YENİLENEBİLİR ENERJİ ve FİNANSAL DANIŞMANLIK alanlarındaki çalışmalarımız ve deneyimlerimiz ile hem global hem de yerel piyasalarda edindiğimiz çok farklı boyutlardaki tecrübelerimiz, bağlantılarımız ve anlaşmalarımız çerçevesinde sizlere “full konsept” bir hizmet sunmak üzere yurtiçi grup kuruluşumuz olan  WPH ENERJİ VE DANIŞMANLIK A.Ş. bünyesinde ülke sınırlarımız içindeki çalışmalarımıza hız vermiş durumdayız.

      Bu bağlamda; özellikle yurtiçi GES projelerinin gerçekleştirilmesinde siz sayın proje sahiplerine sunabileceğimiz önemli ve ciddi avantajları aşağıda paylaşmak istiyoruz.

GÜNEŞ PANELLERİ – PV (Photovoltaik) SOLAR MODULLER : TAMAMI İLE “CE” SERTİFİKALI OLUP BU DALDA AVRUPA’NIN TEKNOLOJİ LİDERİ OLAN ALMANYA’DA ÜRETİLMEKTEDİR.,

İNVENTÖRLER : , ”CE” SERTİFİKALI OLUP, SİSTEMDE KULLANILACAK PV PANELLERE VE PROJENİN GEREKLERİNE UYGUN VE EN YÜKSEK KALİTEDEKİ ÜRÜNLER HASSASİYETLE SEÇİLMEKTEDİR. TÜMÜ AVRUPA~ALMANYA ÜRETİMİ OLACAKTIR.

PV KABLO VE BAĞLANTI APARATLARI : TAMAMEN GES PROJELERİNE UYGUN KLASMANDA, ALMANYA VE AB STANDARTLARINDA ÜRETİLMİŞ ULUSLAR ARASI SERTİFİKALARA SAHİP PARTNERLERİMİZDEN TEDARİK EDİLMEKTEDİR.

ALT KONSTRÜKSİYON : GES PROJELERİ KONSTRUKSİYON İMALATI VE MONTAJI KONUSUNDA ULUSLAR ARASI DENEYİMİ OLAN EKİBİMİZ VE İŞ ORTAĞIMIZ İLE BİRLİKTE, PROJE ZEMİN GEREKSİNİMLERİNE VE PROJE ÖZELLİKLERİNE GÖRE PROJELENDİRİLMİŞ, KOROZYON, YARILANMA VE DEFORMASYON RİSKLERİ MİNUMUMA İNDİRİLMİŞ, MALZEME KALİTESİ ALMANYA VE AB STANDARTLARINDA OLAN SİSTEMLER TESİS EDİLMEKTEDİR.

KURULUM : İLGİLİ GES PROJELERİNDE SİSTEM KURULUMU ALMANYA’DA MUKİM VE TESCİLLİ OLAN, ULUSLARARASI PİYASALARDA ŞU ANA KADAR EN AZ 800 MW’LIK SİSTEM KURULUMUNA BAŞARIYLA İMZA ATMIŞ OLAN ALMAN PARTNERİMİZ VE TEKNİK ELEMANLARI VE TARAFIMIZIN DENETİM VE GÖZETİMİNDE TESİS EDİLMEKTEDİR.

SİGORTA : PROJELERİNİZİN SİGORTA İŞLEMLERİ, ALMANYA’DA YERLEŞİK VE BU ALANDA DÜNYA ÇAPINDA SİGORTALAMA İŞLEMLERİ YAPAN KURULUŞLAR NEZDİNDE GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.

GÜVENLİK SİSTEMLERİ : PROJENİN VE SİSTEMİN FİZİKİ GÜVENLİĞİNİ TAM OLARAK SAĞLAMAK AMACIYLAR EN AZ 4 KAMERA İLE GÖZETLEME VE KAYIT SİSTEMİ, ALARM AYDINLATMA DİREKTLERİ GES SAHASI ÇEVRESİNE TEL/ÇİT SİSTEMİ İNŞAA EİDLMEKTEDİR.

TRAFO-HÜCRE VE ENERJİ NAKİL HATTI : TURKİYEDEKİ DİĞER EPC FİRMALARININ AKSİNE WPH İLE YAPACAĞINIZ ÇALIŞMLARDA GES SANTRALİNİZİN SADECE ANA ŞASE İMALATI DEĞİL AG/OG TRAFO VE KÖŞK TERTİBATI (NİZAMİ TRAFO İLE) TEDAŞ